Systemy alarmowe.

kontakt@itpol.pl

Specjalnie dla Ciebie przygotujemy plan rozmieszczenia systemów alarmowych, dobierzemy odpowiednie urządzenia wg Twoich potrzeb i wymogów. W następnej kolejności zajmiemy się instalacją sprzętu na terenie Twoich obiektów. Dzięki nam będziesz mógł spać spokojniej bez strachu przed złodziejami, pożarem i innymi zagrożeniami, które mogą Cię zaskoczyć.
System alarmowy zapewnia bezpieczeństwo i skutecznie powiadamia w przypadku włamania. Każdy system alarmowy powinien być dobrany do konkretnego obiektu, dlatego montażu alarmu powinien podejmować się specjalista. Wiemy jak ważna jest jakość systemów alarmowych, dlatego w naszej ofercie znajdziecie wyłącznie systemy alarmowe renomowanych firm. Posiadamy także systemy alarmowe bezprzewodowe oraz podzespoły do alarmów.


Polecany produkt.


Konwerter GPRS-T1 to urządzenie dedykowane do stosowania w systemach sygnalizacji włamania i alarmu dla celów monitoringu oraz powiadamiania za pośrednictwem sieci GSM. Odebrane w formacie telefonicznym kody zdarzeń mogą być konwertowane przez GPRS-T1 do postaci transmitowanej przy wykorzystaniu technologii GPRS lub do formatu wiadomości SMS. Przy pomocy technologii GPRS możliwe jest przesyłanie kodów do stacji monitorującej STAM-2 lub konwertera SMET-256. W formie wiadomości SMS można przesyłać kody do dowolnej stacji monitorującej obsługującej monitoring SMS.


Oprócz funkcji konwertowania kodów zdarzeń, urządzenie GPRS-T1 oferuje możliwość powiadamiania przy pomocy wiadomości SMS o wystąpieniu wybranych zdarzeń. Konwerter wykorzystuje do realizacji niektórych funkcji możliwości oferowane przez usługę CLIP, pozwalając na identyfikację dzwoniącego i wyświetlenie jego numeru telefonu. Dzięki temu możliwe jest wyzwalanie oraz wysyłanie transmisji testowych bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Do urządzenia GPRS-T1 należy dokupić antenę GSM np. ANT-OBU-Q. Moduł należy programować za pośrednictwem kabla.


Do urządzenia GPRS-T1 należy dokupić antenę GSM np. ANT-OBU-Q. Moduł należy programować za pośrednictwem kabla.


 • Symulacja telefonicznej stacji monitorującej

 • Odbieranie kodów monitoringu wysyłanych w formacie telefonicznym DTMF (Ademco Express lub Contact ID)

 • Konwersja i retransmisja kodów zdarzeń do dwóch stacji monitorujących

 • Potwierdzanie odebrania kodu zdarzenia:

 • Możliwość automatycznego zastąpienia transmisji GPRS wiadomością SMS w przypadku problemów z transmisją GPRS

 • Kodowana transmisja zdarzeń przesyłanych w technologii GPRS

 • Powiadamianie przy pomocy wiadomości SMS o 32 wybranych zdarzeniach

 • Okresowe transmisje testowe w celu kontroli poprawnego działania konwertera:

 • Możliwość wyzwalania dodatkowych transmisji testowych:

 • Wskaźnik poziomu sygnału GSM odbieranego przez telefon SIM300DZ oraz wskaźnik problemów związanych z logowaniem do sieci GSM

 • Wyjście sygnalizujące problem z zalogowaniem się do sieci GSM

 • Konfiguracja konwertera:

 • Zasilanie napięciem stałym 12 V (15%)


GPRS-T1 doskonale nadaje się do uzupełnienia każdego systemu alarmowego posiadającego wbudowany dialer telefoniczny. Dzięki swojej niezawodności jest idealnym rozwiązaniem jako pewne i skuteczne powiadomienie do służb interwencyjnych.


Gwarancja 36 miesięcy.telefon (+48) 535 581 930

do góry