Repeatery GSM.

kontakt@itpol.pl


Wzmacniacze sygnału GSM(repeatery) to niewielkie nowoczesne urządzenia, które rozwiążą problemy z ograniczonym zasięgiem w domu, pracy lub jakimkolwiek innym miejscu. wzmacniacze GSM zapewniają najwyższą jakość połączeń, nawet tam, gdzie dotychczas ich nawiązywanie było trudne lub niemożliwe, np. w piwnicach, biurach, restauracjach czy hotelach. Repeater GSM to rozwiązanie, które w znaczny sposób poprawi komfort życia, raz na zawsze likwidując problem z zasięgiem.


Telefonia komórkowa jest jedną z podstawowych sposobów komunikacji. Jednak w telefonach różnych sieci czasem zdarza się, że brakuje zasięgu, który umożliwia wykonywanie jakichkolwiek połączeń i odbieranie telefonów. W takich sytuacjach przydaje się wzmacniacz GSM.


Wykorzystując wzmacniacz Gsm , zapewnić, że fale będą docierały do telefonu, przez co możliwe stanie się wykorzystywanie go w miejscach, w których wcześniej nie było zasięgu. Staje się to szczególnie istotne, gdy zasięg gubi się w miejscu pracy, na przykład położonym w podpiwniczeniu pomieszczeniu. Wzmacniacz GSM wspomaga działanie telefonu komórkowego, może być więc bardzo użytecznym urządzeniem, na które warto zwrócić uwagę, gdy brakuje zasięgu.


Często się zdarza że w budynkach rozmowy przez telefon komórkowy są utrudnione czy wręcz niemożliwe. Spowodowane jest to tłumieniem sygnału przez ściany, okna czy stropy (podziemia). Najczęściej takie problemy występują w marketach, tunelach, parkingach, stacjach benzynowych, lotniskach, hotelach. Z podobną sytuacją można się spotkać w budynkach położonych na granicy zasięgu stacji bazowych (obszary rekreacyjne). Rozwiązaniem tego problemu jest zastosowanie wzmacniacza GSM, który znacznie polepszy jakość transmisji danych i zniweluje szumy, zerwane połączenia w miejscach gdzie takie problemy występowały..
telefon (+48) 535 581 930

do góry