Powiadomowienia GSM dialery.

kontakt@itpol.pl


Moduł GSM (urządzenie przekazujące informacje na temat systemu - alarm, załączenie/wyłączenie czuwania - za pomocą sieci komórkowej GSM)


Powiadomienie alarmowe GSM, najskuteczniejszy system ochrony pojazdów i pomieszczeń.


Powiadomienia GSM stanowią moduł do centrali alarmowej bądź samodzielne urządzenie do obsługi sygnałów.


Moduł GSM służy do sygnalizowania różnych zdarzeń za pomocą krótkich wiadomości tekstowych (SMS) oraz telefonowania.


Moduł ten doskonale nadaje się do sygnalizowania włamania, napadu, pożaru ulatniającego się gazu lub innej usterki technicznej. Urządzenie może pracować niezależnie lub w połączeniu z centralą alarmową wszędzie tam, gdzie brak jest standardowej linii telefonicznej albo istnieje ryzyko jej odcięcia przez włamywaczy.


Moduły można stosować do ochrony domu, działki, sklepu, kiosku itp. Doskonale sprawdzą się też w ochronie obiektów ruchomych - samochód, motor, skuter, łódź, a nawet samolot. Dzięki rozbudowanym możliwościom, współpracują z większością systemów alarmowych dostępnych na rynku. Po podłączeniu dowolnego czujnika, mogą takżepełnić funkcje samodzielnego alarmu. Wszystkie wyposażone są w modem telefoniczny GSM i kartę startową SIM, wszystkie współpracują z odbiornikiem GPS. Wersje miniaturowe z wbudowanym odbiornikiem GPS i baterią mogą chronić prawie wszystko - sprzęt AGD, wyposażenie fabryki, czy nawet garażu. Po fakcie kradzieży prześlą dyskretne powiadomienie. Koszt utrzymania karty SIM, aby alarm mógł czuwać gotowy do działania przez cały okrągły rok to tylko 5 zł !
telefon (+48) 535 581 930

do góry